Hakkımızda

Her şey bir hayalle başladı aslında. Hep kendime ait bir markam olsun isterdim. Araştırdım, uğraştım, gezdim, emek gösterdim ve sonunda oldu! Cemre artık byCemre oldu. Bu serüven 2020 yılında resmi olarak şirketimi açmam ile taçlanmış oldu. Bir gün kendi seçtiğim kıyafetleri giyip satabileceğimi hiç düşünmemiştim. Başladığımız bu yolda şimdi kocaman bir aile olduk. Sosyal medya sayesinde Türkiye'nin her yerinden tanıdıklarımız oldu.

Giyim sadece bir kıyafeti seçip almak değil, o kıyafetin hangi aksesuarlar ile, hangi saç modeli, hangi parçalar ile daha güzel gözükeceğine karar verebilmektir.

 

ByCemre; iş yerinizde, pazar kahvaltısında, arkadaşlarla yenecek öğle yemeğinde hangi kıyafet ve aksesuarları seçebileceğiniz konusunda bir çeşit danışmanlık yapıyor. İnternet sitemizdeki zengin koleksiyonlarımızdan, sevdiğiniz parçaları satın alıp, kendi tarzınızı kolayca oluşturabiliyorsunuz.

 

Her gün yenilenen, geniş ürün yelpazesine sahip bir web sitesi kurduk. Kullanıcılarımızın geri dönüşlerine göre sürekli yenilenen , dinamik bir yapıya sahibiz. Sizin yerinize düşünecek, tarzınıza uygun kombinler hazırlayacak ve ürünlerinizi kolayca satın alabileceğiniz bir yer bakıyorsanız doğru adrestesiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

byCemre